« Wróć

CARSON Wypożyczalnia Samochodów Kalisz

CARSON Wypożyczalnia Samochodów Kalisz to jedna z naszybciej rozwijających się firm z branży wynajmu samochodów w Kaliszu i okolicy. Profesjonalne podejście do klienta oraz ciągle powiekszająca się flota nowych samochodów sprawia, że Wypożyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz jest coraz częściej odwiedzaną i polecaną Wypożyczalnią Samochodów w Kaliszu, Ostrowie Wielkopolskim czy w Pleszewie.

Wśród naszych zadowolonych klientów są również duże zakłady produkcyjne i handlowe dla których zwiększamy naszą ofertę. W Wypożyczalni Samochodów CARSON w Kaliszu wszyscy klienci są traktowani indywidualnie bez względu czy korzystają z wynajmu krótkoterminowego czy długoterminowego. Nasze indywidualne podejście w kwestii wynajmu samochodów oraz konkurencyjne ceny wynajmu aut sprawiają ciekawą alternatywę dla sieciowych wypożyczalni samochodów oraz firm które są już wiele lat na rynku.

Zapraszamy wszystkich do skorzystania z usług Wypożyczalni Samochodów CARSON w Kaliszu ul. Częstochowska 212G vis a vis Auto Centrum Lis

tel. 608831882 lub 536136136.