« Wróć

Wyjazd rodzinny - wypożyczenie busa to ciekawy pomysł!

Wyjazdy rodzinne, w których uczestniczą wszyscy członkowie naszej familii można policzyć rocznie na placach jednej ręki. Są to z reguły wyjazdy urlopowe, święta lub odwiedzanie odległej rodziny. Organizacja takiej trasy wydaje się zmorą dla każdego, kto nie posiada dużego auta. Z pomocą idzie wypożyczalnia busów Carson,  które oferują busa na wynajem. Oto kilka powodów, dla których tego typu podróż może być najlepszym rozwiązaniem.

Przestronnie i wszechstronnie w wynajętym busie

Otóż pierwsza zaleta płynąca z wypożyczenia samochodu na 9 osób, to fakt, że zmieszczą się wszyscy od maleństw po seniorów, każdy będzie miał dużo miejsca, a jeszcze zmieści się sporo bagażu. Wypożyczenia samochodu to alternatywa dla rodzin nie posiadających swoich własnych czterech kółek, bądź dla tych, którzy na co dzień poruszają się małymi pojazdami. Upakowanie całej rodziny w jeden wypożyczony samochód to oszczędność na paliwie i wielkie udogodnienie organizacyjne (jedna opłata za autostradę, za parking, a także tylko jeden kierowca).

Wypożyczonym samochodem udać się możemy na wspólny wyjazd świąteczny, wycieczkę weekendową, a także na dalekie wakacje. Płacąc mamy głowę praktycznie wolną od zmartwień – dostajemy kluczyki i jesteśmy gotowi do drogi. Wypożyczony samochód musi być w pełni sprawny do jazdy i stale serwisowany. Własny pojazd na długie trasy często wymaga renowacji, a to koszt finansowy i czasowy. Jeśli potrzeba przemieszczenia się w dużej grupie jest nagła, to wypożyczenie samochodu jest doskonałym rozwiązaniem.

Podróżowanie wypożyczonym samochodem

Jest to powoli standard i forma podróżowania, której nie boją się nasi rodacy tak w kraju jak i za granicą (choć tam jest to jeszcze bardziej popularne). Ludzie chętnie wypożyczają samochody w trakcie podróży lub w całości odbywają ją takim pojazdem. To bardzo wygodne, gdyż nie ogranicza nas rozkład jazdy ani lokalizacja przystanków kolejowych czy autobusowych. Wypożyczenie busa daje duże możliwości, jeśli idzie o bagaż – podróżując np. samolotem mamy znacznie mniejsze pole manewru.

Wyjazd wypożyczonym samochodem jest często jedynym możliwym środkiem transportu do zagranicznych kurortów, które nie są zlokalizowane blisko centrów miejskich. Mamy tu na myśli lasy, jeziora i państwa, które mają wciąż słabo zorganizowaną sieć komunikacyjną. Nie bez znaczenia pozostaje odległość – pokonując ją w wypożyczonym busie mamy więcej komfortu i spokoju, gdyż samochód jest przygotowany do dalekich tras i w pełni sprawny mechanicznie.

Wypożyczony samochód dla grupy przyjaciół, która eksploruje nowe miejsca na mapie, to przepis na życiową przygodę. Najwięcej rozmów, pomysłów i zabaw rodzi się właśnie w trakcie jednostajnej jazdy pomiędzy dwoma destynacjami. Wypożyczony samochód jest pomocny przy rozbijaniu biwaku, a także stanowi ochronę przed niespodziewanymi zmianami pogodowymi. Dziś wypożyczenie busa to koszt zaledwie 250 zł – polecamy!