« Wróć

Wynajem samochodu na wyjazd wakacyjny

Wypożyczenie samochodu na wyjazd wakacyjny w sezonie 2020?

Wiele osób zadaje sobie pytanie jak w dobie pandemii koronawirusa COVID-19 będą wyglądały wyjazdy wakacyjne? Na dzień dzisiejszy nikt nie może przewidzieć jak bedą wyglądały wakacje 2020. Jedno jest pewne, że branża turystyczna jest to branża która najdotkliwiej odczuje skutki pandemii koronawirusa a co ważne bedzie to branża której najbardziej będzie zależało na szybkiej odbudowie rynku i jak najszybszym powrocie do normalności. Można domniemywać, że ze wzgledu na spore straty w miesiącach marzec-maj w miesiącach wakacyjnych hotele, pensjonaty i restauracje bedą chciały przyciągnąć klientów do siebie stosując specjalne rabaty w celu jak najliczniejszego zapełnienia wolnych miejsc. Jak powiedział klasyk gospodarka nie lubi stagnacji i wydaje nam się, że duża grupa ludzi zrezygnuje z urlopu wakacyjnego a ci którzy zdecydują się na wyjazd wakacyjny będą mieli możliwość negocjowania cen i swobodnego wyboru miejsc gdzie chcą spedzić urlop. W związku z całą sytuacją związaną z koronawirusem COVID-19 uważamy że wynajem samochodu z wypożyczalni samochodów CARSON Kalisz jest jeszcze bardziej atrakcyjne i wygodne niż w czasach w których funkcjonowaliśmy ''normalnie''.

Podstawową zaletą wynajmu samochodu na wyjazd wakacyjny jest różnorodna oferta wypożyczalni aut w zależności od ilości osób i wielkości bagażu jaki chcemy zabrać na wakacje. Możemy wybierać wśród aut małych jeśli jedziemy na urlop w dwie osoby. Jeśli urlop planujemy rodzinie np 2+2 możemy wybrać auto typy kombi lub SUV. Jeżeli natomiast planujemy wyjazd ponad pięciu osób polecamy samochody 9-cio osobowe Opel Vivaro które idealnie sprawdzają się na dalekie wyjazdy wakacyjne w gronie rodziny lub przyjaciół.

Kolejną zaletą wynajmu auta na wyjazd wakacyjny to możliwość wynajęcia auta praktycznie z dnia na dzień co daje nam możliwość zaplanowania wyjazdu wakacyjnego bardziej spontanicznie i bez dalekosiężnych planów. Wszystkie auta w wypożyczalni Kalisz CARSON posiadają pełne ubezpieczenie, pełny pakiet assistance oraz gwarancję producenta pojazdu co znacząco wpływa na komfort wyjazdu wakacyjnego. Klient nie musi się martwić jak to często bywa przy wyjazdach własnym autem czy olej wymieniony, czy odpowiednie opony, czy klima działa. U nas wszystko to robimy za Państwa i dostają państwo pojazd gotowy do jazdy w pełni przygotowany. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą wypożyczalni CARSON Kalisz, postaramy się dobrać najbardziej dopasowane auto do Państwa potrzeb.

Zapraszamy Kalisz ul. Częstochowska 212G tel. 608831882 i 536136136