« Wróć

Wypożyczalnia samochodów w 2021 – oferta na samochody osobowe i busy

Mamy za sobą rok bez precedensu, który mocno ograniczył przemieszczanie zarówno w kraju, jak i za granicą. Wypożyczalnia samochodów znalazła się wśród przedsiębiorstw, które mogły odczuć zmiany wywołane pandemią. Czy wpłynęło to na ofertę w bieżącym roku? Czy możemy spodziewać się zmian? Po jakie pojazdy sięgają aktualnie Polacy? Analizujemy z konsultantem Carson.Auto.pl!

 

Wypożyczalnia samochodów – czy zauważyliśmy zmiany w trendach rezerwacji aut?

Z całą pewnością tak – chociaż zmiany te nie są tak drastyczne jak to sobie można wyobrażać. Samochody do wypożyczenia z grupy pojazdów osobowych, tak krótko jak i długoterminowo nie były już tak bardzo potrzebne, dzisiaj trend ten wyraźnie się odwraca. Oferta przetrwała próbę czasu – firmy, które wykorzystują wynajem aut długoterminowy bardzo cenią wygodę, jaka wiąże się z obsługą floty. Oprócz tego z całą pewnością da się zauważyć wzrost zainteresowania samochodami dostawczymi – jako wypożyczalnia aut z dość mocno rozbudowaną ofertą w tym zakresie zauważyliśmy rosnącą potrzebę krótkoterminowego najmu busów blaszaków, busów z plandeką itp. To nie tylko firmy z regionu, ale również prywatni klienci, którzy w okresie ograniczeń wzięli się za remonty, budowę domu itd.

 

Wypożyczalnia samochodów – wynajem busów 2021

Skupiając się na pozytywach, warto na chwilę zatrzymać się przy busach na wynajem. Otóż popyt na wynajem busów 9-osobowych oraz busów dostawczych zwiększa się z każdym rokiem. To niezwykle wygodne i praktyczne pojazdy niewymagające dodatkowych uprawnień do prowadzenia. Dlatego między innymi wybiera się je na wspólne wycieczki, wyjazdy urlopowe, ale także w celach służbowych, np. do przewozu pracowników. Busy dostawcze, jak dostępny w naszej ofercie Fiat Ducato, pozwalają zaś na zrealizowanie dziesiątek doraźnych potrzeb, które są niemożliwe przy samochodach osobowych, to między innymi przeprowadzki, zakupy gabarytów, jak meble, artykuły budowlane itp.

Szacuje się, że wypożyczalnie samochodów będą notować wzrost zainteresowania usługą krótkoterminowego najmu busów, co zresztą widać po ilości zapytań ofertowych, spływających na Carson.Auto.pl. Dlatego też nasze samochody do wypożyczenia są stale serwisowane i monitorowane, by były gotowe i spełniały wysokie wymagania najemców z regionu.

 

Wypożyczalnia samochodów – koszt wynajmu busa 2021

Co ciekawe, popularyzacja busów na wynajem sprawiła, że pojazdów tych jest coraz więcej i są one dostępniejsze w niezłych cenach. Dla przykładu, busy do wynajęcia z tej oferty, czyli Fiat Ducato oraz Renault Traffic dostępne są już za 250 zł na dobę. Jak do każdego pojazdu w ofercie, taki i do busów, wypożyczalnia samochodów dolicza kaucję zwrotną w wysokości 500 zł.

Warto także wiedzieć, że do specjalnych zastosowań w ofercie znalazły się także większe busy z plandeką, bus z windą oraz lawety i autolawety – więcej szczegółów oraz ceny usług dostępne są na Carson.Auto.pl w zakładce „cennik”.

 

 

Galeria zdjęć