« Wróć

Wypożyczenie samochodu bez karty kredytowej

Wynajem samochodu bez karty kredytowej czy to jeszcze możliwe?

Wiekszość wypożyczalni samochodów chcąc ułatwić sobie życie coraz częściej wprowadza wymóg posiadania karty kredytowej przy wynajmie auta. Jest to zabezpieczenie ze strony wynajmującego odnośnie wiarygodności klienta. Istnieje ogólne przekonanie, że jeśli klient przeszedł weryfikację w banku i otrzymał kartę kredytową to jest wypłacalny i z ugruntowaną pozycją finansową.

Kolejną kwestią jeśli chodzi o rozliczenie za samochód z użyciem karty kredytowej jest możliwość pobierania depozytu / kaucji w formie blokady określonej kwoty na rachunku bankowym klienta. A co jeżeli klient nie posiada karty kredytowej? W wielu wypożyczalniach aut niestety nie bedą mogli skorzystać z wynajmu ponieważ w niektórych firmach jest to obowiązek i podstawowy warunek do skorzystania z wynajmu. Nie inaczej jest również w firmie Carson Auto. Możemy być pewni, że jeżeli chcemy skorzystać z sieciowej wypożyczalni samochodów to napewno musimy się liczyć z wymogiem posiadania karty kredytowej. To naszym subiektywnym zdaniem jest kolejny dobry argument, żeby skorzytać z mniejszej lokalnej firmy w której mamy możliwość swobodniejszego wyboru auta i mamy pewność, że jesteśmy traktowani indywidualnie a nie jak kolejny numer karty kredytowej.

Na szczęście są jeszcze na rynku firmy w których można wynająć auto nie posiadając karty kredytowej. Wypożyczalnia samochodów CARSON Kalisz posiada możliwość wynajmu auta bez obowiązku posiadania karty kredytowej. Zdajemy sobie sprawę, że nie wszyscy klienci są zainteresowani posiadaniej karty kredytowej bo trzeba sobie zdać sprawę, że karta kredytowa to nic innego jak kredyt odnawialny w koncie. W naszej firmie transakcja gotówkowa jest tak samo przeprowadzana sprawnie jak podczas transakcji kartą kredytową. Zachęcamy do zapoznania się z ofertą naszej firmy na stronie głównej. Zachęcamy również do śledzenia bloga naszej stronie internetowej, gdyż w każdym artykule staramy się rozwiewać Państwa wątpliwości a jednocześnie opisywać zasadę działania wypożyczalni samochodów.

W przypadku pytań chetnie odpowiemy na Państwa pytania pod nr tel. 608831882 i 536136136 lub bezpośrednia w siedzibie naszej firmy w Kaliszu ul. Częstochowska 212G.