« Wróć

Wypożyczalnia samochodów Kalisz

 

Firma CARSON powstała w 2010 roku w Kaliszu. Świadczymy usługi w zakresie wynajmu aut, transportu miedzynarodowego, transportu pojazdów oraz auto handlu.

Wypożyczalnia Samochodów i Autolawet CARSON Kalisz zajmuje się wynajmem krótko i długo terminowym aut osobowych, dostawczych (busów), autolawet (najazdów) i lawet. Wypożyczalnia aut Kalisz prawadzi bezpłatny (bezgotówkowy) wynajem aut zastępczych z oc sprawcy, co znacząco podnosi komfort wynajmu samochodów, bez angażowania pieniędzy klienta.

CARSON Transport Międzynarodowy zajmuje się transportem towarów busami plandekami (10 europalet) do 3,5 tony na terenie całej Europy.

CARSON Transport Pojazdów zajmuje się transportem samochodów na terenie całej Europy. Nasze pojazdy przystosowane są również do przewożenia pojazdów sportowych (niskio zawieszonych).

CARSON Auto Handel zajmuje się skupem i sprzedażą aut osobowych i dostawczych. Możliwość pozostawienia swojego auta w rozliczeniu. Specjalizujemy się w autach pochodzących z rynku krajowego. Zajmujemy się również sprzedażą komisową samochodów.

CARSON Wypożyczalnia Samochodów z Kalisza to firma tworzona z pasją i zaangażowaniem co przekłada sie na bardzo wysoką jakość naszych usług.
Zapraszamy do współpracy.

ZAPRASZAMY DO ZAPOZNANIA SIE Z NASZĄ OFERTĄ
CARSON