« Wróć

Ile tak naprawdę kosztuje wynajem auta w wypożyczalni samochodów?

Ile tak naprawdę kosztuje wynajęcie auta w wypożyczalni samochodów?

Wszyscy potencjalni klienci wypożyczalni samochodów przeliczając koszt wynajęcia samochodu przeliczają go w następujący sposób: dobowy koszt wynajmu samochodu x liczba dni = całkowity koszt wynajęcia auta.

Duże firmy już od dawna przestały w ten sposób kalkulować koszt wynajęcia samochodu ze względu na to, iż powyższy sposób jest w bardzo dużym stopniu uproszczony i jak można zauważyć coraz więcej firm decyduje się na wynajem długoterminowy aut a nie na ich zakup.

Skoro dużym firmą się opłaca wynajmować samochody to czemu ma to nie być opłacalne dla tzw. przeciętnego Kowalskiego!

Jako wypożyczalnia samochodów Kalisz w pierwszej kolejności chcielibyśmy zwrócić uwagę na stan techniczny pojazdów. Wszystkie auta w wypożyczalni samochodów są na bierząco sprawdzane a co najważniejsze wszystkie auta są na gwarancji producenta co znacząco wpływa na stan i jakość podróżowania, bo jak każdy wie lepiej jechać nowym jak starym!

Kolejną ważną kwestią przy wynajmie samochodu jest pełny pakiet ubezpieczeń oraz assistance, który w budżecie małej firmy lub osoby prywatnej stanowi dużą część utrzymania samochodu i w związku z tym bardzo często auta używane przez osoby prywatne nie posiadają dodatkowego ubezpieczenia.

Dostosowanie oferty wypożyczalni samochodów do chwilowej potrzeby klienta. Jeżeli klient potrzebuje poruszać się po mieście może skorzystać z oferty auta małego-tańszego, jeżeli jedzie na wczasy może wynająć auto większe i bardziej komfortowe, a jeżeli chce przewieść jakiś ładunek skorzystać z auta dostawczego.

Podsumowując, doradzamy wszystkim klientom chcącym wynająć samochód z wypożyczalni o uwzględnienie wszystkich kosztów jakie trzeba ponieść w trakcie eksploatacji pojazdu takich jak: ubezpieczenie, serwis, opony, amortyzacja pojazdu(utrata wartości) a wynajem samochodu wyjdzie nawet o połowę tańszy jak przy wyliczeniu uproszczonym, a jak wiemy jadąc swoim autem te koszty i tak bedziemy musieli ponieść

Poniżej prezentujemy cennik wypożyczalni samochodów według klas.

Cennik wynajmu w Kaliszu

Zapraszamy Kalisz ul. Częstochowska 212G tel. 608831882