« Wróć

Tani wynajem aut w Kaliszu

W Kaliszu występuje kilka wypożyczalni samochodów. Gdzie tanio można wynająć samochód? Czy tani wynajem samochodów równa się dobry wynajem aut? Te pytania zadaje sobie prawie każdy potencjalny klient wypożyczalni samochodów chcący skorzystać z lokallnej oferty na terenie Kalisza.

Otóż można. Dobrym tego przykładem jest wypożyczalnia samochodów carson w Kaliszu, która świadczy swoje usługi na najwyższym poziomie zachowując przy tym niskie ceny wynajmu aut.

W ofercie carson auto znajdziemy pełną ofertę aut począwszy od aut osobowych, samochodów dostawczych tak zwanych busów, autolawety i lawety.

Wszystkie wynajmowane auta posiadają w standardzie pełne ubezpieczenie oraz pełny pakiet assistans oraz dodatkowo gwarancję producenta, co w niektórych wypożyczalniach wiąże się z dodatkowymy opłatami które znacząco wpływają na końcowy koszt wynajmu pojazdu.

Wypożyczalnia CARSON Kalisz oferuje bezgotówkowy wynajem aut z oc sprawcy, bez angażowania pieniędzy klienta, co wpływa na komfort całej likwidacji szkody.

Zapraszamy w Kaliszu ul. Częstochowska 212G tel. 608831882 lub 536136136

Galeria zdjęć